Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Italia

Descrierea jobului - Italia

Posturile disponibile in complexuri hoteliere de 4 si de 5 stele in Italia, zona Toscana, presupun efectuarea de servicii de curatenie/ intretinerea si pregatirea camerelor pentru receptia oaspetilor. Beneficii: - Cazare asigurata; - Salariu atractiv; - Mediu de lucru in conditii bune, echipamente de lucru performante; - Posibilitatea de a promova; NU se percepe comision.

Cerinte

Candidatii trebuie sa indeplineasca urmatoarele criterii pentru a fi selectati: - Cunostinte de limba italiana la nivel conversational; - Experienta in domeniul hotelier de minim un sezon intr-un hotel de retea; - Disponibilitate pentru lucru in Italia pentru o perioada de minim 3 luni; - Cazier judiciar fara antecedente penale; - Atentie la detalii, simt de raspundere; - Indemanare, rapiditate; - Seriozitate, stabilitate.

5 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja