Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

SC YSIIEA SRL recruteaza personal pentru hoteluri din Marea Britanie, pentru urmatoarele pozitii: 1. Night porter - salarizare: 16000 lire/an; - 40 de ore de munca pe saptamana ( 5 nopti pe saptamana, de la 11 seara la 7 dimineata) - chirie: 340 de lire/luna, camera single in cadrul hotelului. 2. Barman/Ospatar: - salarizare 17600 lire/an ( varsta cuprinsa intre 18-25 de ani); 18720 lire/an (varsta peste 25 de ani); -48 de ore de munca pe saptamana; - chirie 250 de lire/luna, camera la comun( 2 persoane), in incinta hotelului. 3. Menajere: - salarizare 15600 lire/an, 40 de ore de munca pe saptamana; - chirie: 250 de lire/luna, camera la comun( 2 persoane), in incinta hotelului.

Cerinte

Pentru fiecare din locurile de munca mentionate mai sus este necesar sa cunoasteti limba engleza la un nivel cel putin mediu si sa aveti experienta anterioara pe pozitii similare. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu CV actualizat in limba engleza, care sa contina si o poza recenta.

10 pozitii disponibile 25 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai