Detalii loc de munca

Descrierea jobului

JOB4LIFE recruteaza candidati pentru diferite pozitii in domeniul HOTELIER In Marea Britanie: OSPATARI/OSPATARITE; PERSONAL CURATENIE; PERSONAL BUCATARIE - ajutor bucatar, spalator vase, bucatar (diferite ranguri: Sous Chef, Chef de Partie); Oferta salariala: In functie de pozitie - incepe de la 1000 GBP/luna NET + tipsuri Contract de munca: semnat cu angajatorii din Marea Britanie Locatii: Kent, Surrey, Manchester, etc. Beneficii: cazare asigurata de catre angajator; contract de munca semnat si declarat in Marea Britanie; concediu de odihna;

Cerinte

Cerinte: experienta profesionala in domeniu minimum 2 ani cunostinte de limba engleza nivel mediu disponibilitate pentru efectuarea orelor suplimentare atunci cand e nevoie Pentru detalii ne puteti contacta telefonic sau pe email. NU PERCEPEM COMISION/TAXA DE LA CANDIDATI!!!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja