Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descriere: Recrutam personal pentru hoteluri din Grecia: cameriste, ajutor bucatar, animatori copii, barmani, ospatari, pentru a lucra pe perioada aprilie-octombrie. Beneficii: -Contract full-time sezonier -Cazare gratuita in cadrul hotelului -Trei mese/zi oferite gratuit+bauturi racoritoare -Asigurare medicala -Angajatorul ofera toate documentele necesare pentru a lucra legal in Grecia -Salariul intre 600-800 Euro/luna NET in functie de postul ocupat + bonusuri din partea angajatorului si tipsuri din partea clientilor -Oferta ferma se face fiecarui candidat propus angajatorului cu CV in limba engleza+foto, in urma sustinerii interviului telefonic sau Skype iar salariul se poate negocia in functie de experienta

Cerinte

Cerinte: -Cunostinte de limba engleza la nivel mediu -Experienta minima in domeniu -Oferta ferma se face fiecarui candidat propus angajatorului cu CV in limba engleza+foto, in urma sustinerii interviului telefonic sau Skype iar salariul se poate negocia in functie de experienta Nu percepem comisioane sau taxe pentru mediere!

100 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja