Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Grecia

Descrierea jobului - Grecia

Recrutam persoane cu sau fara experienta in domeniul hotelier, pentru a lucra in hoteluri sau vile din insulele Greciei: cameriste, ajutor bucatar, barmani, ospatari, receptioneri, shop assistant, incepand cu luna Mai pana in luna Octombrie 2017. Beneficii: -angajatorul ofera toate documentele necesare pentru a lucra legal in Grecia (contract full-time sezonier) -cazare gratuita in cadrul hotelului -trei mese/zi oferite gratuit -salarii incepand de la 900 Euro/luna NET + tipsuri din partea clientilor -oferta ferma se face fiecarui candidat propus angajatorului cu CV in limba engleza+foto -comisionul agentiei din Grecia se plateste din primul salariu(300 de euro-one time fee)

Cerinte

Cerinte: -persoane cu varsta cuprinsa intre 18-35 ani -cunostinte de limba engleza la nivel conversational -experienta minima in domeniu -disponibilitatea la ore suplimentare, care vor fi platite

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai