Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

SC YSIIEA SRL recruteaza personal pentru hoteluri din Marea Britanie, avand disponibile urmatoarele pozitii: 1. kitchen porter - salarizare: 16000 lire/an; - 40 de ore de munca pe saptamana ( 5 nopti pe saptamana, de la 11 seara la 7 dimineata) - chirie: 340 de lire/luna, camera single in cadrul hotelului. 2. Barman/Ospatar: - salarizare 17600 lire/an ( varsta cuprinsa intre 18-25 de ani); 18720 lire/an (varsta peste 25 de ani); -48 de ore de munca pe saptamana; - chirie 250 de lire/luna, camera la comun( 2 persoane), in incinta hotelului. 3. Menajere: - salarizare 15600 lire/an, 40 de ore de munca pe saptamana; - chirie: 250 de lire/luna, camera la comun( 2 persoane), in incinta hotelului.

Cerinte

- cautam persoane serioase si disponibile pentru relocare pe termen lung - limba engleza la nivel mediu - experienta in domeniul hotelier - seriozitate si punctualitate

10 pozitii disponibile 87 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai