Detalii loc de munca

Descrierea jobului

BANCA DE JOBURI recruteaza pentru un restaurant din Pisa o doamna care sa lucreze in bucatarie, experienta nu este obligatorie. Castigul oferit este: - 700 Euro brut/ luna pana in Mai 2016 - 900 Euro brut/ luna Mai - Iulie 2016 - 1000 Euro brut/ luna August 2016 Cazarea si masa sunt asigurate in mod gratuit! Responsabilitati: - Taierea si pregatirea ingredientelor pentru mancare - Intretine bucataria, echipamentele si ustensile in stare curata si ordonata - Spala vasele (manual sau cu masini de spalat vase), precum si alte activitati cerute de catre angajator. Program de lucru: - Minimum 48 ore / saptamana, maxim 72 ore / saptamana. - 5-6 zile de lucru / saptamana - 1-2 zile libere / saptamana

Cerinte

Documente necesare pentru inscriere: - CV limba italiana + poza cu zambet - 1 Fotografie tip pasaport - 1 Fotografie “Full Body”, marime 9/13, la tinuta office - Copie pasaport / Copie C.I - Certificatul de nastere in original, tradus si legalizat in italiana - Copie ultima diploma de studii - Certificatul de cazier judiciar “fara antecedente penale”. - Adeverinta medicala “clinic sanatos atat fizic cat si psihic” - Copie carnet de munca (daca a avut intocmit); - Copie acte de calificare (daca aveti); - Dovada eliberata de Ministerul de Interne din care sa rezulte ca nu aveti interdictia legala de a parasi localitatea ori alte limitari ale exercitarii dreptului la libera circulatie in afara granitelor tarii; - 2 recomandari in original, in limba italiana, de la angajatori anteriori. Alte cerinte: - Candidata ideala trebuie sa aiba o atitudine buna, muncitoare, serioasa, prietenoasa, in forma fizica si mentala buna si care sa nu aiba niciun fel de probleme de sanatate. Promotie pana la sfarsitul lunii: ZERO tarif de inscriere ! NU SE PERCEPE COMISION DE MEDIERE !!!

1 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja