Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Cautam personal pentru ingrijire persoane varstnice cu si fara experienta. Se asigura training platit cu norma intreaga in prima luna de activitate. Program de lucru 12 ore pe zi 3 zile in prima saptamana, 4 zile in a doua saptamana. Exista posibilitatea de a lucra ore suplimentare maxim 20/luna. ​Oferim : Salariu incepand de la £7.80/h. Salariul poate fi negociat in functie de experienta. Cazare in primele 3 luni pt £300-£380/luna in functie de zona (avem mai multe puncte de lucru) pentru o camera de o persoana. Camera poate fi situata intr-o casa cu bucatarie si baie la comun cu cheltuieli incluse si o masa pe zi, sau in incinta azilului unde angajatul nu are acces la bucatarie dar masa este asigurata gratuit de catre companie. Puncte de lucru: Chester, Bristol, Bath. ​

Cerinte

Cunostinte de limba engleza nivel conversational; Stabilitate emotionala; Compasiune; Dorinta de a lucra in domeniu si de a ajuta oameni in nevoie.

16 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai