Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia Admirals recruteaza personal feminin pe pozitia de Home Carer/ Health Care Assitant/ Live-in Carer. Pentru pozitile de Home Carer si Health Care Assitant cazarea este asigurata contracost, la sume rezonabile. Se plateste incepand de la 6.5 lire/ora, se lucreaza intre 36-40 ore /saptamana. Pentru pozitiile de Live-in , cazarea este asigurata, se locuieste la persoana care solicita ajutor. Responsabilitatile candidatului -asista batranii la imbracat/dezbracat, le asigura menajul -asigurarea curateniei -pe cei care se pot deplasa , trebuie sa ii scoata la plimbare -sa respecte regulile specificate in contract, si regulile impuse de asistent

Cerinte

Se cere: -limba engleza la nivel mediu -detinerea permisului de conducere constituie avantaj -experienta pe o pozitie similara, dar nu este obligatorie -constituie avantaj daca candidata detine diploma de asistent/ infirmier Cele interesate pot trimite un cv in limba engleza la adresa de e-mail.

10 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja