Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Dream House Solution reuneşte o echipă de consultanţi cu o vastă experienţă în domeniul imobiliar al construcţiei clădirilor si al serviciilor conexe. Colaborand cu diversi clienti/parteneri din Belgia, compania angajeaza personal pentru intretinere (si mentenanta) pentru partenerii nostri. Candidatul ideal trebuie sa aiba o minima experienta in munca, sa fie harnic, capabil sa faca mici reparatii, sa vopseasca diverse utilaje (daca este cazul), intretina spatii verzii (toaletare de baza), si sa fie dispus sa raspunda la nevoile celor care il solicita pentru mici reparatii, activitati. Se ofera o masina de servici, de aceea detinerea unui permis este conditie esentiala. Pe langa aceasta este imporatant cunoasterea limbii engleze (sau franceze, germana), nivel conversational. Se asigura cazare, (casa inchiriata), transportul pana in Belgia, nr de Belgia, si salariu de aprox 1200 euro ce poate fi treptat renegociat in functie de abilitatile dovedite. Serios, profesionist, flexibili! Nu suntem firma de recrutare si nu percepem comision! Se ofera contract de munca semnat direct cu compania din Romania si conditii legale (detasare) in Belgia.

Cerinte

carnet conducere limba engleza sau franceza (si/sau eventual germana) minima experienta in munca, sa fie harnic, capabil sa faca mici reparatii, sa vopseasca diverse utilaje (daca este cazul), intretina spatii verzii (toaletare de baza), si sa fie dispus sa raspunda la nevoile celor care il solicita pentru mici reparatii.

3 pozitii disponibile 23 persoane au aplicat deja