Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vă oferim LOCURI DE MUNCĂ în străinătate! Avem oferte precum: medici, asistenţi medicali, infirmieri, operatori depozite, şoferi profesionişti, personal hotelier, buldozerişti, reprezentanţi produse cosmetice etc. Selectăm femei, bărbați, cupluri, grupuri de prieteni din toată țara. Nu se percep comisioane de mediere! Aplică cu CV ! De ce să ne alegeți pe noi? 1. Nu percem comisioane sau alte taxe de la candidații noștri. 2. Suntem alături de dumneavoastră, atât înainte de angajare, dar cel mai important, credem noi, și după angajare. 3. Lucrăm cu angajatori importanți, astfel încât avem ofertele cele mai potrivite pentru dumneavoastră. 4. Suntem specializați în selecția personalului la nivel internațional, ceea ce înseamnă ca vă oferim transparență, siguranță, angajament, responsabilitate și o gama variată de locuri de muncă. 5. Pentru că lucrăm cu sufletul și pentru că siguranța dumneavoastră este prioritatea noastra!

Cerinte

Candidatul indeal trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii: - limba engleză la nivel conversațional; - flexibilitate; - intelegerea nevoilor celor din jur; - sriozitate si punctualitate.

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

25 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja