Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Italia

Descrierea jobului - Italia

LOCURI DE MUNCA PENTRU NECALIFICATI FEMEI, BARBATI, SI CUPLURI INCEPAND CU DATA DE 10.01.2014 PENTRU ITALIA, GRECIA, CIPRU HOTELIER-RESTAURANT,PENSIUNI, PIZZERII,AUTOGRILL CAMERISTE-MENAJ,INGRIJIRE BATRANI,AGRICULTURA BENZINARII, SPALATORII -AUTO,FABRICI SOFERI PROFESIONISTI SUDORI AUTORIZATI ITALIA 1) PERSONAL HOTELIER-RESTAURANT,PENSIUNI, PIZZERII,AUTOGRILL Salarii intre 600-700 euro net in mana in functie de experienta,si cunoasterea limbii straine Cazarea si masa sunt asigurate de angajator, Contract 3,6,12 luni cu prelungire Plecari imediate ! 2 ) PERSONAL CAMERISTE-MENAJ,INGRIJIRE BATRANI,AGRICULTURA Salarii intre 600-700 euro net in mana in functie de experienta,si cunoasterea limbii straine Cazarea si masa sunt asigurate de angajator, Contract 3,6,12 luni cu prelungire Plecari imediate ! 3 ) PERSONAL BENZINARII, SPALATORII -AUTO,FABRICI Salarii intre 600-700 euro net in mana in functie de experienta,si cunoasterea limbii straine Cazarea si masa sunt asigurate de angajator, Contract 3,6,12 luni cu prelungire Plecari imediate ! 4 ) SOFERI PROFESIONISTI Barbati cu varste intre 28-55 ani permis cat.B,C,E, card tacograf, atestate Salariu brutt 1447, pus deplasari, salariu det in mana ajungand la 1600 euro net in mana cu deplasari (Solicitati oferta detaliata ) Pentru relatii trimiteti e- mail sau sunati la nr de telefon afisat mai sus

Cerinte

Barbati, femei, cupluri cu varste cuprinse intre 18-58 ani apte de munca, clinic sanatosi fara antecedente penale ,constiinciosi, seriosi antialcoolici

40 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane