Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Locuri de munca - firma catering in Timisoara! Brains Consulting recruteaza pentru firma de catering (locatie Calea Lugojului): - bucatari, ajutori bucatari, - soferi si - muncitori necalificati Responsabilitati: specifice locului de munca

Cerinte

Beneficii: Salariul - atractiv 20 Tichete de masa + masa asigurata Se deconteaza transportul la locul de munca. Contract pe perioada nedeterminata Program de lucru: Se lucreaza 1 zi cu o zi libera de luni pana duminica Program de lucru de la 6 - 18.00 Personal necalificat firma catering Brains Consulting recruteaza pentru firma de catering (locatie Calea Lugojului) - muncitori necalificati in bucatarie! Responsabilitati: activitati in procesul de productie, manipulare, portionare si ambalare Beneficii: Salariul incepand de la 1200 net negociabil Se oferta 20 de tichete de masa + masa asigurata la locul de munca Se deconteaza transportul la locul de munca. Contract pe perioada nedeterminata Se lucreaza 1 zi cu o zi libera de luni pana duminica Program de lucru de la 6 - 18.00 Bucatari si ajutor bucatar firma catering Brains Consulting recruteaza pentru firma de catering (locatie Calea Lugojului): - bucatari si ajutor de bucatar Responsabilitati: activitati in procesul de pregatire a preparatelor si comenzilor Se cere experienta in domeniu Beneficii: Salariul incepand de la 1700 net negociabil (ajutor bucatar) 2000 lei net negociabil (bucatar) Se oferta 20 tichete de masa + masa asigurata la locul de munca Se deconteaza transportul la locul de munca. Contract pe perioada nedeterminata Se lucreaza 1 zi cu o zi libera de luni pana duminica Program de lucru de la 6 - 18.00 Soferi distributie firma catering in Timisoara Brains Consulting recruteaza pentru firma de catering (locatie Calea Lugojului): - Soferi distributie (2) Responsabilitati: transportul meniurilor preparate la locatia clientului. Se cere permis categ. B min 1 an. Beneficii: Salariul incepand de la 1500 net negociabil Se oferta 20 tichete de masa + masa asigurata la locul de munca Se deconteaza transportul la locul de munca. Contract pe perioada nedeterminata Se lucreaza 1 zi cu o zi libera de luni pana duminica Program de lucru de la 6 - 18.00

16 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai