Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Nu sunt necesare cunostinte de limba straina. Persoanele interesate trebuie sa fie dornice de munca si sa fie dispuse sa lucreze intr-un mediu care presupune activitati repetitive zilnice. Se lucreaza la banda. Avand in vedere faptul ca se cere personal necalificat, salariul este unul de new entry level. Contractul de munca se incheie pe o perioada nedeterminata. Transport gratuit Romania - Cehia; Cazare gratuita (cu utilitati incluse); Masa nu este asigurata; Program normal de lucru cu posibilitatea efectuarii de ore suplimentare. Salariul este 3 Euro/ora, la un program normal de lucru 8 ore/zi , 5 zile pe saptamana salariul este de 480 de euro net, insa orele suplimentare se platesc cu 3.45 Euro/ora, astfel salariul poate ajunge pana la 700 Euro/luna net in functie de disponibilitatea angajatilor de a efectua ore suplimentare. Se accepta atat barbati, cat si femei, dar si cupluri, indiferent de varsta.

Cerinte

Nu sunt necesare cunostinte de limba straina. Persoanele interesate trebuie sa fie dornice de munca si sa fie dispuse sa lucreze intr-un mediu care presupune activitati repetitive zilnice. Se lucreaza la banda.

50 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja