Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Persoanele selectate vor lucra la banda si vor impacheta produsele companiei pentru a putea fi livrate in unitatile partenere. Nu necesita experienta in domeniu sau limba engleza! Operatiuni sau sarcini zilnice: - asambleaza cutiile; - pune marfurile pe paleti; - aplica pe pachete etichete; - opereaza pe liniile de impachetare si coordoneaza deplasarea acestora pe banda; - verifica ambalarea corespunzatoare a marfurilor si starea ambalajului in timpul operatiunilor de incarcare/descarcare; - asigura in permanenta ordinea si curatenia la locul de munca; - bonusuri in functie de performanta si vechime; Programul de munca Sunt 5 zile lucratoare/saptamana - de luni pana vineri insa aveti posibilitatea (atentie: nu obligatia) de a munci ziua de sambata iar orele sunt platite cu 50% extra. Sunt 8h de munca zilnic, insa in perioada aceasta se garanteaza intre 9-11h/zilnice (peste 8h, se considera overtime). Programul zilnic de munca este de la 06:00 pana la 15:00 (avand 2 pauze)! Important! Pentru a obtine un contract este necesar sa ne furnizati in decursul acestei saptamani urmatoarele acte: 1. Cazierul judiciar; 2. Adeverinta medicala (apt de munca); 3. Copie dupa cartea de identitate; Beneficii Trainning gratuit pentru munca eficienta. Uniforme gratuite din partea companiei. Posibilitatea de a avea un loc de munca stabil si prosper in Marea Britanie. Uniforme gratuite din partea companiei. Dezvoltare continua in domeniu, sprijin si asistenta permanenta. Cazarea este asigurata contra-cost: 70 lire/saptamana singur in camera si 60 lire/saptamana cu o alta persoana in camera. Cazarea este oferita la inceput pe cheltuiala Angajatorului iar banii sunt dedusi din primele salarii! Noi te asistam in vederea obtinerii insurance number si deschiderea contului bancar. Pentru confortul tau, noi te preluam de la punctul de venire in UK , te conducem la cazare si bineinteles, te ajutam sa te acomodezi cu zona. Contract de munca nedeterminat. Asigurari medicale si sistem de pensie. Salarizare: se garanteaza contractual 40h/saptamana cu posibilitate de a munci overtime si chiar 6/7 zile pe saptamana, iar salarizarea incepe de la 9.50 lire/h; media orelor zilnice lucrate este intre 9 si 11 ore. Salariile se incaseaza odata la 2 saptamani in contul bancar. In medie, salariul lunar al fiecarui muncitor din Companie, este cuprins intre 1,300 si 1,750 lire net (dupa taxe si impozite). Daca oferta este atractiva, trimiteti-ne actele necesare pentru dosar urmand ca noi sa va contactam in vederea contractelor si a deplasarii.

Cerinte

Limba engleza: nu se cere (constituie avantaj daca exista); Experienta: nu se cere (constituie avantaj daca exista); Varsta: minim 21 ani Calitati: persoana ordonata, agila si receptiva la nou; Fara probleme cu alcoolul, medicale sau antecedente penale;

10 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai