Detalii loc de munca

Descrierea jobului

S.C. Citizen Jobs, recruteaza si selecteaza personal pentru Hotel din Ajaccio, Franta(varsta maxima este de 45 de ani,limba engleza si limba franceza-nivel mediu). Avem nevoie de: MENAJERE Salariul este de 900-1000 euro. Cazarea si masa sunt gratuite. Contractul este pe o perioada de 1 an. RECEPTIONERA Salariul este de 1000 euro. Cazarea si masa sunt gratuite. Contractul este pe o perioada de 1 an. BUCATAREASA(femeie) cu experienta bucatarie internationala. Salariul este de 1500 euro. Cazarea si masa sunt gratuite. Contractul este pe o perioada de 1 an. PIZZAR(barbat) Salariul este de 1200 euro. Cazarea si masa sunt gratuite. Contractul este pe o perioada de 1 an. Va rugam sa ne contactati de L-V intre orele 10-15 la unul dintre urmatoarele numere de telefon, pentru mai multe detalii: 0758. 309. 054/ 0762. 016. 508/ 0732. 730. 742

Cerinte

Acte ncesare: -Carte identitate-original+copie -Copie certificat de nastere -Copie certificat de casatorie -Copie curs/diploma de calificare sau ultimul act de studiu -Adeverinta medicala-original -2 poze tip pasaport/CI

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja