Detalii loc de munca

Descrierea jobului

YOUTH AND STUDENT INTERNATIONAL INFORMATION AND EMPLOYMENT AGENCY (YSIIEA) recruteaza personal pentru hoteluri si restaurante din U.K. -WAITRESSES, HOUSEKEEPERS, KITCHEN PORTERS, BARTENDERS Ofertă: - Salariu între 1000-1300 lire/lună + tips - Cazare asigurată de angajator, contra cost (35-70 lire/saptamana) - Contract de muncă sezonier sau pe perioadă nedeterminată - 35-50 de ore/ săptămână - Hoteluri/restaurante de 4-5 stele - Experienta in domeniu OBLIGATORIE COOKS/ CHEFS Ofertă: - Salariu între 1400-1700 lire/ lună în funcție de experiență - Cazare asigurată de angajator, contra cost - Contract de muncă sezonier sau pe perioadă nedeterminată - 35-50 de ore/ săptămână - Hoteluri/restaurante de 4-5 stele - Experienta in domeniu OBLIGATORIE NU APLICATI DACA NU AVETI EXPERIENTA IN DOMENIU!

Cerinte

Experiență în domeniu- OBLIGATORIU - Engleză nivel cel putin mediu- OBLIGATORIU - Vârsta cuprinsa între 18-55 ani Pentru aceste job-uri se aplica cu CV-ul in limba ENGLEZA. NU APLICATI DACA NU AVETI EXPERIENTA IN DOMENIU!

10 pozitii disponibile 43 persoane au aplicat deja