Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

SC YSIIEA SRL recrutează personal pentru o fabrica de ambalat oua in Anglia, zona Leicestershire. PLECARI URGENTE! Salarizarea: Salarizarea se face la norma, echivalentul a cel putin 7,50 lire/ ora pentru persoane cu varsta peste 25 de ani si 7,05 lire/ora pentru persoane cu varsta cuprinsa intre 18-25 de ani. Program de muncă: de la 7 AM pana 5 PM, cu posibilitatea de a lucra ore suplimentare seara sau in weekends. Cazare: este asigurată, contra cost – 50 de lire/saptamana Contract de munca semnat inainte de plecare!

Cerinte

Candidații trebuie să îndeplinească următoarele cerințe: - să fie persoane rezistente la munca fizică si conditii de munca prelungita; - să aibă îndemânare, rapiditate; - aceasta pozitie presupune un efort fizic ridicat (se solicita ridicarea cutiilor pana la 15 kg)

8 pozitii disponibile 72 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai