Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Daca doresti sa-ti incepi o cariera in domeniul Health and Care in Anglia ca si Infirmier/Asistent medical asteptam sa aplici pentru job-urile noastre disponibile in case de batrani. Ce iti oferim: - plata pe ora pentru infrimieri incepand de la 7,4 lire/hr, dupa 3 luni creste la 7,65 lire/hr, ulterior la 8,1 lire/hr - plata pentru asistenti cu PIN - 15 lire/hr - nu ai de platit comision catre agentia noastra - 0 - semnezi contract de munca inca din tara cu angajatorul pe o perioada nedeterminata - ai garnatate minim 35 ore/saptamana, dar ai posibilitatea sa faci si ore suplimentare daca doresti - ai transport decontat de catre angajatorul din Anglia - ai concediu platit - 28zile/an - ti se ofera cazare in incinta azilului sau la case particulare (250 - 300lire/luna cu utilitatile incluse) - training la sosire in UK timp de o saptamana conform legistlatiei din UK - suport cu deschidere cont bancar, NINO - nu ai de cheltuit bani cu traducerea actelor necesare la dosar - ne ocupam noi gratuit - ai suport pe toata perioada sederii in Anglia Cine suntem noi? BRG a fost fondata in Iunie 2005, de o echipa tanara care a inteles ca piata din Romania de selectie si plasare a fortei de munca avea nevoie de un stil nou, adaptat cerintelor clientilor. Noua ne pasa, iar prioritatea noastra numarul unu este siguranta! Experienta noastra o impartasim cu tine, timpul nostru este la dispozitia ta pentru ca la noi calitatea conteaza, nu cantitatea!

Cerinte

- limba engleza nivel conversational - varsta peste 18 ani - fara antecedente penale - persoana blanda, calda , rabdatoare - experienta cu varstnici ( se ia in considerare si experienta cu membrii din familie, rude, cunostiinte, vecini etc) - pentru partea masculina se cer studii in domenii precum: psihologie, asistenta sociala, postliceala sanitara sau cursuri de infirmieri/ingrijitori varstnici

15 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja