Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Companie cu peste 20 de ani de experienta in servicii complete de curatenie la domiciliu angajeaza personal pentru Oxford, Marea Britanie. Beneficii -contract pe perioada nedeterminata; -training gratuit; -posibilitatea de a lucra in echipa ; -salariul de start este de 6.70 lire/ora pentru primele doua saptamani de training, apoi se ofera doua optiuni de crestere a salariului, la alegerea angajatului: contract direct cu compania, cu salariul de 6.95 lire/ora sau contract self employed cu salariul de 7.25 lire/ora; o medie lunara a salariului fiind de 1200-1600 Lire; -se lucreaza minim 35 de ore/saptamana,pana la 60 de ore/saptamana, 5-6 zile/saptamana; -cazarea este asigurata de catre angajator contracost – 70 de lire/saptamana; -angajatorul ofera asistenta si sprijin complet pentru aplicarea National Insurance Number. Responsabilitati: Servicii de curatenie, direct la domiciliu, ce includ urmatoarele sarcini: -curatenie generala in intreaga casa( aspirat, curatarea prafului, etc.) -spalarea si uscarea rufelor( folosind masina de spalat si uscatorul de care dispun familiile) -calcatul rufelor (la cerere) -curatarea ferestrelor ( la cerere). Important!! Interviul va avea loc fata in fata cu angajatorul, in limba engleza! Se ofera autoturism dotat cu toate echipamentele necesare pentru deplasarea la domiciliul clientilor.

Cerinte

Cerinte: -persoane de gen feminin si masculin, cupluri, dornice sa faca parte dintr-o echipa de profesionisti; -varsta cuprinsa intre 22-35 de ani; -nivel mediu-conversational de limba engleza; -permis de conducere categoria B (preferabil, dar nu obligatoriu)

20 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai