Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

SC YSIIEA SRL recruteaza personal pentru o ferma de dovleci, dovlecei si broccoli din Anglia. 95 % din munca este pe camp la cules, plantat, sapat; 5 % din munca este in depozit, la impachetat. Salarizare la norma: Pentru persoane cu varsta cuprina intre 21 si 25 de ani: - pana la 48 de ore de munca pe saptamana: 7.05 lire/ora; - peste 48 de ore de munca pe saptamana: 8.81 lire/ora. Pentru persoane cu varsta peste 25 de ani: - pana la 48 de ore de munca pe saptamana: 7.50 lire/ora; - peste 48 de ore de munca pe saptamana: 9.38 lire/ora. Cazare: in caravane, 45 de lire/ saptamana, de persoana.

Cerinte

Pentru acest loc de munca, nu este necesar sa cunoasteti limba engleza. Experienta anterioara nu este necesara, dar prezinta un avantaj. Din cauza gradului de efort fizic ridicat, pentru acest loc de munca se accepta doar persoane de sex masculin.

4 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai