Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Vase de croaziera

Descrierea jobului - Vase de croaziera

Agentia Ocean Jobs recruteaza urgent personal pentru navele de croaziera fluviale (Dunare/Rin/Elba). In departamentul hotel se fac urmatoarele recrutari: Ospatar/Ospatarite in restaurant Cameristi/Cameriste Receptioneri Hair Stylisti Spalator de vase Personal spalatorie (laundry) In departamentul culinar se fac urmatoarele recrutari: Junior Chef/Breakfast Chef Demi Chef Chef de Partie Sous Chef Executive Chef

Cerinte

Limba engleza - nivel conversational (obligatoriu) Limba germana, reprezinta avantaj Experienta minim 1-2 ani in domeniul in care aplicati Experienta pe navele de croaziera reprezinta un avantaj Oferta (bonusuri, beneficii) Beneficii Oferite De ce sa alegi unul din aceste job-uri? Salariu atractiv - intre 1500-3500 ?/luna 8-12 ore de munca/zi Mancare si cazare incluse Asigurare medicala Transport asigurat Plecare imediata O data la 2-3 luni lucrate, posibilitate de vacanta 1-2 saptamani. Vacanta este platita! Esti platit sa vizitezi lumea! Daca esti in cautarea unei provocari in cariera ta, asteptam CV-ul tau redactat in limba engleza.

20 pozitii disponibile 51 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai