Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Se recruteaza personal la taiat flori (narcise), in regiunea Cornwall - Anglia. NU SE SOLICITA AVANS LA CAZARE SAU PLATA TRANSPORTULUI DE LA LOCUL DE CAZARE LA LOCUL DE MUNCA. Salarizarea este la ora, respectiv: -7,50 lire pe ora pentru persoane cu varsta peste 25 de ani -7,05 lire pe ora pentru persoane cu varsta pana in 25 de ani. Cazarea este asigurata de angajator, la costul de 45 de lire pe saptamana iar utilitatile se platesc separat. Cazarea va fi in caravane sau in case. Se sta 2 persoane intr-o camera. Intr-o casa/caravana sunt aproximativ 3 camere. Baia si bucataria vor fi la comun. De regula, se lucreaza 8 ore/zi, dar situatia se poate schimba in functie de conditiile meteo. La plecare trebuie sa aveti la dumneavoastra bani pt. transport si suma de 135 lire, pentru asigurarea de sanatate si repatriere.

Cerinte

-experienta anterioara nu este necesara, dar reprezinta un avantaj; -limba engleza nu este o necesitate; -cautam persoane serioase, motivate si harnice;

5 pozitii disponibile 21 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai