Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Se cauta personal pentru taiat praz, pentru a munci in Anglia si Irlanda. Salarizare: se platete 8,50 lire/h. Cazarea: 45 lire/saptamana, se retine din salariu saptamanal cand sunteti platiti (se percepe avans pentru primele doua saptamani atunci cand ajungeti). De asemenea, va trebui sa achitati si un depozit de 50 lire, care vi se va restitui atunci cand veti parasi locul unde veti locui. Transportul de la locul de cazare la locul de munca este de 5 lire zilnic, care se vor retine din salariu. De regula, se lucreaza 8 ore/zi, dar situatia se poate schimba in functie de conditiile meteo. La plecare trebuie sa aveti la dumneavoastra bani pt. transport si suma de 135 lire, pentru asigurarea de sanatate si repatriere. Contractul de munca este temporar: pana in mai 2018!!!

Cerinte

-experienta anterioara nu este necesara, dar prezinta un avantaj o experienta acumulata in taiat; - persoane serioase, cu dorinta de munca si disponibilitate pe termen lung -disponibilitate de plecare imediata

5 pozitii disponibile 25 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai