Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Recrutăm pentru un fabricant de autobuze din Belgia pentru următoarele posturi: - Electricieni pentru montarea cablurilor de joasă și înaltă tensiune asamblare șasiuri - Electricieni pentru asamblarea, instalarea, conectarea și testarea cablurilor electrice, a dulapurilor de alimentare, a sistemelor de securitate, a instrumentelor și a dispozitivelor din autobuze - Tehnicieni pentru controlul instalațiilor electrice din autobuze Candidații selectați pentru postul de tehnician vor beneficia de training pentru controlul instalațiilor: - Aer conditionat (cunoașterea tehnologiei de răcire constituie avantaj) - Uși / lifturi (cunoștințe de hidraulică - pneumatică constituie avantaj) - Instalări multimedia cum ar fi: Wi-Fi, TV, Radio, Sisteme de comunicare.

Cerinte

Absolvent de liceu cu profil electric, electronic -Experiență în domeniu -Cunoștințe de limba Engleză la nivel conversațional -Permis de conducere categ. B -Disponibilitate de colaborare pe termen lung Beneficii: -Se încheie contract în Belgia, cu toate beneficiile conform legislației belgiene (holiday money, child benefit, annual bonus, etc). -Vouchere de masă zilnice -Cazare asigurata (80 de Euro/sapt) -Bonus pentru programul de lucru în schimburi

10 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja