Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam personal pentru vasele de croaziera pe rauri in Europa! Cautam cele mai bune talente dormice sa isi dezvolte cariera internationala la cele mai inalte standarde pe vasele de croaziera! Aceasta este ultima ta sansa pentru a pleca in acest sezon! POZITII disponibile: COMMIS DE CUISINE 1146 euro net PASTRY CHEF 1270 euro net CHEF DE RANG 1123 euro net SOUS CHEF 1625 euro net CHEF DE PARTIE 1270 euro net CABIN STEWARD/ESS 1146 euro net

Cerinte

Pentru a aplica sunt necesare: Cunostinte limba engleza cel putin nivel conversational + experienta anterioara pe pozitia pe care se aplica! Cazarea si mesele sunt asigurate gratuit pe vas + beneficii contractuale la nivel european precum: - plan de pensii, asigurare somaj, asigurare in caz accident industrial sau non-industrial, asigurare in caz de boala, etc. Serviciile sunt oferite GRATUIT, fara comisioane sau taxe!

20 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja