Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Recrutam o persoană de sex masculin pentru echipa mobila de curatenie in Cluj-Napoca! Nu percepem comision! Oferim: - salariu stabil: 1500 lei net/luna în funcţie de performanţă, plătit la timp + bonusuri - siguranţa unui loc de muncă stabil - angajare legală - plata orelor suplimentare Descrierea jobului Activități de curățenie care acoperă domeniile: - curățenie generală - curățenie de intreținere - curățenie după constructor - întreținere spații verzi Echipa este de intervenții, care efectuează aceste servicii în diverse locuri la solicitarea clientului.

Cerinte

Cerinţe: - studii medii - permis cat. B – reprezintă un avantaj - rezistenţă la efort fizic - seriozitate, stabilitate - disponibilitate pentru program flexibil şi muncă de teren - experienţa în curăţenie mecanizată reprezintă un avantaj

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai