Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Societate olandeza angajeaza direct cu contract de munca inscris la Inspectoratul de Munca din Olanda urmatoarele categorii de personal pentru constructii noi si reparatii santiere navale,offshore,constructii civile / industriale si rafinarii/industria petrochimica.Salarii intre 450 euro si 530 euro program 40 de ore pe saptamana,plata salariului la sfarsitul fiecarei saptamani. Angajatorul asigura cazare,asigurare de sanatate,transportul este decontat dupa proba de lucru,transport de la cazare la locul de munca si retur. Angajatorul accepta candidatii sa se deplaseze cu masina proprie la locul de munca combustibilul este platit de angajator.

Cerinte

Candidatii cu experienta in domeniu,trebuie sa cunoasca plan desen tehnic,vorbitori mediu de limba engleza sau germana. Persoanele interesate sunt invitate sa trimita formularul de recrutare care este atasat acestui mesaj in limba engleza,copie dupa certificatul VCA/SCC,BSN,copii dupa diplome de studii,certificat de calificare,recomandare de la ultimul angajator,sudorii copie dupa autorizatiile pe care le detin,permis de conducere la adresa societatii noastre danubiusagro(at)gmail.com

100 pozitii disponibile 47 persoane au aplicat deja