Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Restaurant din CIPRU selecteaza URGENT personal: bucatari, ospatari / ospatarite, personal curatenie. 1. Cooks A: over 5 years work experience. 2. Cooks B: over 3 years work experience. 3. Waiters/waitresses: will clean, serve, take orders. 4. Cleaners.

Cerinte

- Se cere un nivel bun de limba engleza; - Experienta in domeniu; - Disponibilitate urgenta! BENEFICII OFERITE: - Asigurari medicale platite de angajator; - Asigurari sociale platite de angajator; - Cazarea si masa sunt oferite GRATUIT in timpul programului de munca. - Salariul pe categorii: 1. Cooks A (Bucatari A): 900 - 100 Euro / luna. 2. Cooks B (Bucatari B): 750 - 850 Euro / luna. 3. Waiters/Waitresses (Ospatari/Ospatarite): 500 - 600 Euro / luna (they have also tips by the customers). 4. Cleaners for kitchen(Personal curatenie bucatarie): 550 - 600 Euro / luna. COSTURI SUPORTATE DE CANDIDAT; 1. Tarif inscriere - 360 Lei. 2. Biletul de avion Romania - Cipru. 3. Tariful de plasament 300 Euro, la semnarea contractului final. * Pentru mai multe detalii si informatii, nu ezitati sa ne contactati!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja