Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Staff Temp Ro recruteaza asistente medicale,infirmiera si ajutor de infirmiera pentru spitale si azile de batrani din Germania. Plecari fara comision! Responsabilitati: Administrare medicamente, consultatii pacient Monitorizarea starii de sanatate a pacientilor Asigurarea igienei pacientilor si asigurarea unui mediu sanatos Beneficii: Salariu atractiv (stabilit in functie de nivelul de limba si calificare) Contract de munca in Germania Cazare si transport organizate

Cerinte

Cerinte: Cunoasterea limbii germane la nivel A2-B1 (cerinta obligatorie) Diploma de calificare in domeniu (cerinta obligatorie) Diploma recunoscuta international constituie avantaj Minim 1 an experienta pe un post similar Permis de conducere constituie avantaj Persoanele interesate pot trimite CV-ul cu fotografie si diploma scanata pe adresa noastra

20 pozitii disponibile 19 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai