Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Beneficiezi de un curs de calificare platit si posibilitatea de a avansa rapid daca te regasesti in munca pe care o faci si obtii rezultatele care sunt asteptate de la tine. La terminarea cursului obtineti intre 1300 si 2000 euro/ lunar. Dupa angajare ai posibilitatea de a avansa cu pana la 3 pozitii in functie de performante. Aplica acum si profita de oportunitate! Conform contractului individual de munca; Pot fi solicitate ore suplimentare si de noapte; Mobilitate geografica; Munca la inaltime; Conducerea unei masini inchiriate sau a firmei, cu respectarea obligatorie a regulilor de circulatie rutiera

Cerinte

-Varsta peste 21 ani; -Cunostinte minime de limba Engleza (nivel conversational; -Disponibilitate pentru deplasare in strainatate si lucru la inaltime; -Studii medii: scoala profesionala, liceu, scoala postliceala tehnica, - Permis de conducere categoria B - Experienta minima de 1-2 ani intr-un domeniu tehnic (de preferat domeniul telecom) reprezinta un avantaj dar NU este un criteriu eliminatoriu - Disponibilitate la deplasari (lucrul in strainatate) pe perioade mai lungi de timp (proiecte derulate pe cca 7-9 luni consecutive) constituie un AVANTAJ.

20 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai