Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Infomunca SRL recruteaza pickeri dornici sa munceasca in depozitele din Marea Britanie. PENTRU ACEASTA OFERTA NU SE PERCEPE NICIUN COMISION ! Va oferim consiliere si suport in tot procesul de recrutare, alegerea celei mai bune variante pentru transport si gasirea celei mai convenabile oferte pentru cazare. NU SE SOLICITA LIMBA ENGLEZA! Salariul este de 7.2-7.5 lire pe ora. Salariul creste in functie de productivitate si orele suplimentare. Cazarea este identificata de o agentie imobiliara din Marea Britanie, contra cost. Va oferim consiliere si suport in oferirea celor mai bune variante pentru cazare. RESPONSABILITATI: - Depozitarea marfii; - Verificarea comparativa a bunurilor si produselor din stoc; - Mutarea bunurilor si produselor in depozit; - Semnarea actelor de livrare; - Consemnarea bunurilor deteriorate sau stricate; - Selectarea si ambalarea produselor pentru expediere; - Sarcini de incarcare si descarcare a marfii si bunurilor; - Vizitarea spatiilor de incarcare si descarcare a marfii; - Intretinerea curateniei in depozit; - Sustinerea activitatii celorlalti lucratori aflati in depozit.

Cerinte

Candidatul ideal: - este o persoana responsabila - este o persoana muncitoare, dornica de afirmare profesionala - nivelul limbii engleze solicitat pentru fiecare candidat este unul MINIM!

60 pozitii disponibile 32 persoane au aplicat deja