Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Cautam picolite pentru un restaurant de tip fast food cu specific libanez. Dorim persoane peste 18 ani, ce doresc sa colaboreze alaturi de noi pe o perioada indelungata. Experienta NU este necesara! Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati la numarul de telefon afisat in anunt in intervalul orar L-V 10.00 - 18.00, sau puteti sa imi atasati intr-un mesaj CV-ul dvs. alaturi de un numar de telefon iar eu va voi contacta cat mai repede cu putinta.

Cerinte

*Programul este structurat in ture de cate 12 ore ( 2 zile tura de zi de la 08.00 - 20.00, 2 zile tura de noapte de la 20.00 -08.00, 2 zile libere) *Pachetul salarial este format din parte fixa si bonificatii; poate ajunge la suma de 1500 lei lunar *Se ofera contract de munca pe perioada NEDETERMINATA

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai