Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam picolite pentru un restaurant de tip fast food cu specific libanez. Dorim persoane peste 18 ani, ce doresc sa colaboreze alaturi de noi pe o perioada indelungata. Experienta NU este necesara! Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati la numarul de telefon afisat in anunt in intervalul orar L-V 10.00 - 18.00, sau puteti sa imi atasati intr-un mesaj CV-ul dvs. alaturi de un numar de telefon iar eu va voi contacta cat mai repede cu putinta.

Cerinte

*Programul este structurat in ture de cate 12 ore ( 2 zile tura de zi de la 08.00 - 20.00, 2 zile tura de noapte de la 20.00 -08.00, 2 zile libere) *Pachetul salarial este format din parte fixa si bonificatii; poate ajunge la suma de 1500 lei lunar *Se ofera contract de munca pe perioada NEDETERMINATA

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

5 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja