Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pipe-fitters ( lacatusi-tevari ) Limba engleza: nivel conversational ( obligatorie ) Salariu: 8 EUR/ora Perioada de contract: 6 luni Experienta pe pozitie de minimum 4 ani. Cunostinte obligatorii in interpretarea planului izometric. Cazare si transport: asigurate NU PERCEPEM COMISION!

Cerinte

Limba engleza: nivel conversational ( obligatorie ) Experienta anterioara pe functie de minimum 4 ani. Cunostinte obligatorii de interpretare a planului izometric. Atentie: Testarea se va face in Slovenia taxa de drum 100 de euro dus intors plus 50 de euro cazare,participarea la test este obligatorie iar cei ce trec testarea vor fi angajati pe loc,perioada de incepere este de 10 zile de la testare. Transportul si cazarea se asigura de catre angajator( din Romania catre Germania). Nu aplicati daca nu corespundeti cerintelor de mai sus.

35 pozitii disponibile 22 persoane au aplicat deja