Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pipefitter(lacatus tevar) Industrii / Productie Joburi in domeniul "Industrii / Productie" in Germania Titlu anunt: Pipefitter(lacatus tevar) Pozitii: 30 Tara: Germania Tip post: Project base Domeniu: Industrii / Productie Beneficii: Cazare gratuita, Transport platit, Asigurare Data expirarii: 02.02.2015 Descriere Pipe-fitters ( lacatusi-tevari ) Limba engleza: nivel conversational ( obligatorie ) Salariu: 8 EUR/ora Perioada de contract: 6 luni Experienta pe pozitie de minimum 4 ani. Cunostinte obligatorii in interpretarea planului isometric. Cazare si transport: asigurate Firma noastra nu percepe comision. Cerinte Limba engleza: nivel conversational ( obligatorie ) Experienta anterioara pe functie de minimum 4 ani. Cunostinte obligatorii de interpretare a planului isometric.

Cerinte

Limba engleza: nivel conversational ( obligatorie ) Experienta anterioara pe functie de minimum 4 ani. Cunostinte obligatorii de interpretare a planului isometric. Toti candidatii vor sustine pe data de 23 februarie la Constanta un test ce consta in citirea planului isometric.

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja