Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

- Executa preparate culinare in conformitate cu retetele existente - Participa la determinarea necesarului de materii prime. - Pastreaza in bune conditii a ustensilelor si echpamentele. - Alte responsabilitati, precizate in fisa postului. 2 tipuri de program 1. In schimburi 8.00 - 16.30 / 16.30 - 24.00 2. O zi lucrata / o zi libera Un job stabil intr-un mediu curat si placut, contract de munca, Salariu 2.000 - 2.500 RON Bonusuri in functie de performanta O cafea si o masa calda Bani de transport

Cerinte

- Experinta anterioara ca pizzar - In cautarea unui loc de munca stabil - Grija deosebita pentru curatenie, disciplinat, punctual, responsabil, dornic sa lucreze cu un colectiv tanar si profesionist

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai