Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

- Cunoasterea sistemului de rezervari AMADEUS (experienta minim 1 an in lucrul cu Amadeus intr-o agentie de turism; de preferat experienta peste 2 ani) - Limba engleza, nivel avansat - Operare PC - Flexibilitate - Rapiditate in lucru ptr incadrarea in termene scurte de timp Atributiuni AMADEUS: - Realizarea rezervarilor in sistem - Gestionarea rezervarilor pana la efectuarea calatoriei - Schimbari de data in siuatiile in care se impune - Urmarirea facturilor / verificare/confirmare - Transmiterea rezervarilor catre persoanele direct interesate - Obtinerea confirmarilor de emitere din parte persoanelor avizate (maistri, coordonatori) Alte atributiuni: - Rezervari resedinta – Otopeni sau retur (firme partenere, ex:TST/ Kirvad) - Rezervari autocar in caz de nevoie - Realizarea planningului de calatorie - Transmitere informatii legate de calatoriile angajatilor - Obtinerea de la coordonatori/miastri al planningului de concedii si realizarea acestuia Se ofera: - Cazare - Transport spre / de la locul de munca - Salariul net 1500 eur - 3 calatorii spre Romania / an

Cerinte

Limba engleza, nivel avansat - Operare PC - Flexibilitate - Rapiditate in lucru ptr incadrarea in termene scurte de timp Atributiuni AMADEUS: - Realizarea rezervarilor in sistem - Gestionarea rezervarilor pana la efectuarea calatoriei - Schimbari de data in siuatiile in care se impune - Urmarirea facturilor / verificare/confirmare - Transmiterea rezervarilor catre persoanele direct interesate - Obtinerea confirmarilor de emitere din parte persoanelor avizate (maistri, coordonatori) Alte atributiuni: - Rezervari resedinta – Otopeni sau retur (firme partenere, ex:TST/ Kirvad) - Rezervari autocar in caz de nevoie - Realizarea planningului de calatorie - Transmitere informatii legate de calatoriile angajatilor - Obtinerea de la coordonatori/miastri al planningului de concedii si realizarea acestuia

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai