Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Italia

Descrierea jobului - Italia

Parte a Fildelfia Group, SC Tabita Tour SRL are ca principal obiect de activitate transportul intern și internațional de persoane, fiind una dintre companiile de top la nivel național Principalele atributii care va revin: - planificarea activitatii de transport persoane (a curselor, a masinilor si a conducatorilor auto); - inregistrarea si verificarea tuturor datelor necesare monitorizarii activitatii de transport in programele IT utilizate intern; - intocmirea corecta si la timp a tuturor documentelor specifice activitatii desfasurate; - descarcarea cardurilor si a aparatelor tahograf in conformitate cu cerintele legii.

Cerinte

Candidatul ideal: - Absolvent de studii superioare - autovehicule rutiere constituie un avantaj; - Experienta similara de cel putin 3 luni; - Persoana cu foarte bune abilitati de organizare si comunicare; - Fire dinamica, proactiva si orientata spre rezultat.

2 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai