Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Daca vrei sa-ti incepi cariera ca si Infirmiera/Asistenta medicala in azile de batrani din UK si vrei sa pleci cat mai repede acolo cu contract de munca semnat inca din tara pe o perioada nedeterminata, asteptam sa ne contactezi. Detalii despre oferta: - contract de munca FULL TIME, semnat inca din tara - NU se percepem comision/taxe de mediere - statut de angajat, nu self - employed - plata pentru infirmieri: 7,50 lire/ora in primele 3 luni 7,70 lire/ora dupa 3 luni 7,90 lire/ora dupa 9 luni 8,10 lire/ora dupa 12 luni -plata pentru asistente medicale cu PIN 15 lire/hr -se lucreaza minim 35 de ore pe saptamana - exista posibilitatea de a face ore suplimentare - se poate ajunge la 50 - 60 ore/saptamana -se ofera cazare contra cost, aproximativ 50-90 GBP/ luna (cheltuieli incluse) -training la sosire in U.K - Induction Framework to Adult Social Care conform legislatiei locale -suport cu deschidere cont bancar, NINO si inregistarea la autoritaile din Anglia pentru a functiona legal -avans pana la 500 lire din partea angajatorului -asigurare obligatorie platita de angajator -se lucreaza in ture de zi si in ture de noapte -28 zile concediu/an platit -suport 24/7 pe toata perioada sederii -angajatorul din UK este certificat ISO 9001 -decontare bilet de avion/autocar pana la 100 lire din partea angajatorului - BRG va ofera 20 lire daca sunteti client si ulterior ne recomandati si alte persoane

Cerinte

Ne dorim de la tine: -sa ai cunostinte de limba engleza la nivel conversational/mediu - sa iti placa sa lucrezi cu persoanele in varsta sau cu dizabilitati - sa ai cazier curat - sa fii o persoana rabdatoare, sociabila si prietenosa - experienta cu persoanele varstnice, chiar si cu membrii din familie - disponibilitatea de a lucra in ture * Pentru partea masculina se cer studii/cursuri de calificare in domeniu + experienta cu varstnicii

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

7 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai