Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie serioasa de recrutare, cauta URGENT femei pentru o firma din Germania, pentru a lucra intr-o fabrica de prelucrare piese din plastic/metal pe perioada NEDETERMINATA de timp, direct cu angajatorul german. CERINTE: - limba germana nivel incepator spre mediu A2 - seriozitate, flexibilitate si indemanare - minim 1, 60 m inaltime - disponibilitate pe termen lung - disponibilitatea cu masina proprie reprezinta un avantaj personal !!! BENEFICII: - contract de munca pe perioada nedeterminata, direct cu angajatorul german - salarizare: 10, 50 Euro brut/ora - cazare asigurata contra-cost - asigurare medicala platita din partea firmei germane !! DREPTUL LA O LOCUINŢĂ PROPRIE ÎN GERMANIA !! !! DREPTUL LA ALOCAŢIE PENTRU COPII MINORI !! TARIF DE MEDIERE ZERO LA PLECARE !!!

Cerinte

Companie serioasa de recrutare, cauta URGENT femei pentru o firma din Germania, pentru a lucra intr-o fabrica de prelucrare piese din plastic/metal pe perioada NEDETERMINATA de timp, direct cu angajatorul german. CERINTE: - limba germana nivel incepator spre mediu A2 - seriozitate, flexibilitate si indemanare - disponibilitate pe termen lung - disponibilitatea cu masina proprie reprezinta un avantaj personal !!! BENEFICII: - contract de munca pe perioada nedeterminata, direct cu angajatorul german - salarizare: 10, 50 Euro brut/ora - cazare asigurata contra-cost - asigurare medicala platita din partea firmei germane !! DREPTUL LA O LOCUINŢĂ PROPRIE ÎN GERMANIA !! !! DREPTUL LA ALOCAŢIE PENTRU COPII MINORI !! TARIF DE MEDIERE ZERO LA PLECARE !!! Locurile de munca sunt disponibile pentru o plecare cat mai urgenta!

10 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja