Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Selectăm femei pentru a lucra pe postul de Infirmier/Îngrijitor bătrâni în Anglia! Programe: - Infirmier/Îngrijitor bătrâni în Azile/Case de bătrâni/Clinici - Asistență la domiciliul pacientului - Domiciliary Care Assistants

Cerinte

- Cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional - Experiența în domeniul îngrijirii de persoane nu este obligatorie, dar reprezintă avantaj (dacă ați avut grijă de cineva chiar și din familie, vă recomandam să specificați în CV-ul dvs.); - Permis de conducere (doar pentru oferta de infirmier la domiciliul pacientului) - Disponibilitatea de lucra pe o perioadă de minimum un an de zile - Seriozitate - Profesionalism Beneficii: - Salariul este cuprins între 7,55 și 10 lire pe oră, în funcție de ofertă, experiență și calificare - 28 de zile de concediu plătit pe an - Cazare asigurată contra cost - Contract de muncă pe perioadă nedeterminată

20 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai