Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam polizatori care sa poate executa, cu maxima acuratete, urmatoarele operatiuni: programare, setare, operare polizor CNC de mare precizie.De asemenea, este obligatoriu sa poata executa polizari doar dupa schite, fara alte indicatii.Se incheie contract initial pentru o durata de 3 luni, urmand prelungirea contractului pentru lucratorii care executa corespunzator sarcinile primite. Salariul lunar este de 1800 euro net(bani in mana, platibil in transe saptamanale de 450 euro. Se asigura gratuit cazare, nu se asigura gratuit masa si transportul via Romania_Olanda.Experienta in domeniu de minim 4 ani, capacitatea de lucu independent, doar pe baza de schite, cunostintele de limba engleza nivel de baza sunt cerinte obligatorii.Persoanele care indeplinesc cerintele si care doresc sa participe la program sunt rugate sa trimita aplicatiile inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza, insotit de foto color corp intreg.

Cerinte

Cerinte esentiale pentru ocuparea postului: - experienta pe un post similar minim 4 ani - cunostinte de limba engleza, nivel de baza - capacitate de lucru independent, doar pe baza de schite - disponibilitate de a se prezenta la post conform solicitarii angajatorului - acceptarea cerintelor privind participarea la program primite de la recrutor

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja