Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati : - executa polizarea pieselor/componentelor, a imbinarilor sudate si a incarcarilor prin sudare - pregateste consumabilele utilizate (discuri abrazive, ace de batere,dalti, etc.) in conformitate cu tipul lucrarilor executate - verifica buna functionare a sculelor / echipamentelor inainte si dupa efectuarea sarcinilor de lucru - urmareste realizarea aspectului corespunzator al lucrarii inainte de livrare - finisarea rezervoarelor (pentru bere, lapte si alte lichide) atat in partea interioara, cat si in exterior - polizarea conexiunilor sudate - indeplineste orice alte sarcini trasate de catre superior Conditii salariale : 400-500 euro net /saptamana sau 1600-2000 euro net/luna Numarul de ore lucratoare : O Schema de 5 zile/saptamna Numarul de ore lucratoare/saptamana: 40 ore / saptamana Alte informatii: - transport asigurat - cazare asigurata de catre angajator

Cerinte

Cerinte : cunoasterea limbii engleze la nivel conversational/mediu Experienta necesara : minim 3-5 ani experienta pe o pozitie similara Educatie : Scoala profesionala / Liceu Competente specifice: - capacitatea de a comunica si a lucra in echipa sau individual - persoana organizata, indemanatica, atenta la detalii, meticuloasa, rezistenta la efort fizic

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja