Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Număr poziții: 5 Dată începere: martie/ aprilie 2014 Cerințe: Experiență ca electrician/ instalator minimum 3 ani obligatorie Cunoștințe de limba engleză nivel mediu/avansat Persoană serioasă, muncitoare, rezistență la efort Vârsta cuprinsă între 21 și 35 de ani Ofertă: Salariu: 700 euro net Cazare asigurată de angajator Program : 10 ore / zi (zilnic) Contract pe perioadă determinată (aprilie- octombrie 2014) Posibilitatea colaborării în sezonul următor Vă rugăm aplicați doar cu CV în limba engleză și fotografie full body

Cerinte

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja