Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Iti doresti o cariera internationala de succes in network marketing? FM GROUP World (locul 5 in lume, in top 20 oportunitati) iti ofera alternativa catre SUCCESUL TAU, punandu-ti la dispozitie un portofoliu larg de produse consumabile (peste 800), profesionale, ecologice, exclusiviste, la pret de productie, un Plan de Marketing (Planul Afacerii Tale), acelasi in peste 60 de state si o echipa de oameni dornici sa te sustina pe TINE. Cu o investitie max 188 ron, min 45 ron, pe mapa de lucru (cataloage produse, mostre, Plan de Marketing, materiale informative) semnezi contractul de parteneriat cu multinationala FM Group. Cere detalii acum. FM Group iti ofera posibilitatea de a lucra intr-o agentie de publicitate, agentie de ocupare a fortei de munca, propriul magazin si o societate de formare profesionala. Aplica ACUM!

Cerinte

Atentie! Acest job NU este pentru tine daca: - vrei un salariu fix si carte de munca (tine de antreprenoriat) - vrei sa te imbogatesti peste noapte - confunzi mlm (este o ramura a marketingului, cu legislatie proprie internationala) cu jocul piramidal (ilegal) - ai nevoie RAPID de un venit stabil Acest job este pentru tine daca: - iti doresti o masina de lux platita de firma (programul de motivare Mercedes) - iti plac locurile exotice (progamul de motivare vacanta de vis) - iti doresti bani pentru renovarea casei (programul de motivare For Home) - vrei sa demarezi o afacere fara investitii si riscuri - vrei sa-ti suplimentezi veniturile - vrei sa faci economie in bugetul personal sau familial - iti doresti un venit pasiv (active) pe viata - iti place sa lucrezi cu oamenii - ai timp disponibil intre 6 si 10 ore saptamanal (la alegerea ta) Perseverenta, abilitati comunicare, constientizarea VISULUI sau SCOPULUI personal, integritate, placerea de a lucra cu publicul, disponibilitatea de dezvoltare personala.

10 pozitii disponibile 82 persoane au aplicat deja