Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Nu rata aceasta oportunitate! Hotelurile si restaurantele de top din Scotia, Anglia si Tara Galilor au inceput selectiile pentru ocuparea posturilor vacante! Plecarile sunt rapide! AVATAJELE OFERTEI: • Plecare rapida • Calificarea nu este obligatorie • Incepi lucrul imediat • Castiguri substantiale • Training specializat, in functie pe caracteristicile fiecarui loc de munca • Formare continua la locul de munca • Acces la un plan de cariera (sanse reale de promovare) • Sprijin in vederea obtinerii NINO si a deschiderii unui cont bancar • Domeniu placut, dinamic si atractiv • Posibilitatea achitarii tarifului de mediere dupa primul salariu • Cuplurile acceptate si cazate impreuna. POSTURILE VACANTE: • Commis Chef • Sous Chef • Kitchen Assistants • Housekeppers • General Assistants • Waiters/ Waitresses • Receptionists

Cerinte

CARACTERISTICILE LOCULUI DE MUNCA • Natura contractului: de munca • Castigul: min. 7.05 - 7.50 GBP/ ora (in functie de varsta) • Bacsisuri, bonusuri in functie de performante • Posibilitate de crestere salariala sau promovare la fiecare 6 luni, in functie de rezultatele evaluarilor • Numarul de ore de munca 40-60 ore/ saptamana • 1-3 zile libere pe saptamana, stabilite de comun acord cu angajatorul • 28 de zile de concediu/ an • Cazare accesibila identificata de angajator, se plateste din salariu • Durata contractului: 6-12 luni cu posibilitate de prelungire

50 pozitii disponibile 77 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai