Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajatorii din Grecia au inceput deja selectiile pentru ocuparea pozitiilor vacante pentru sezonul 2016! 1. Hotel-restaurant din insula Creta angajeaza personal. - Cazarea este gratuita iar mesele sunt asigurate! - Programul de munca este de 9-11(maxim) ore/ zi - Se ofera contract de munca in intervalul Aprilie-Octombrie 2016. - Se cere cunoasterea limbii engleze la un nivel bun. Posturile disponibile sunt: 1 Asistent bucatar - grill: salariul este de 700-800 Euro/ luna 1 Spalator vase: salariul este de 500-600 Euro/ luna 1 Camerista: salariul este de 500-600 Euro/ luna 2. Ospatarita pentru un cafe-bar. - Salariul pe care il ofera este de 700 Euro + tipsuri - Se lucreaza pe tura de dupa-amiaza. Cazarea este gratuita, de asemenea si unele mese - Contractul de munca este pe o perioada de 6 luni - Se cere cunoasterea limbii engleze sau greaca la un nivel. 3. Un bar-restaurant localizat pe plaja selecteaza: 1 Barman-ospatar: salariul este de 800 Euro + tipsuri 1 Ospatarita: salariul este de 700 Euro + tipsuri - Programul de munca este de 8-9 ore/ zi - Cazarea si mesele sunt asigurate gratuit! - Durata contractului de munca este din Mai pana la sfarsitul lunii Octombrie 2016. - Se cere cunoasterea limbii engleze sau greaca la un nivel bun si limba rusa. Responsabilitati: Asistent bucatar - grill: - Taierea si pregatirea ingredientelor pentru grill si oricare alte sarcini cerute de catre bucatar. Spalator de vase: - Sa inlature resturile din farfurii - Sa spele vasele, tacâmurile, paharele si vasele de gatit - Sa înlocuiasca vesela murdara cu una curata - Sa curete mesele si bucataria. Camerista: - Responsabila cu verificarea, pregatirea si curatarea camerelor. Ospatar/ Ospatarita: - Preluarea comenzilor de la client intr-o maniera eficienta si profesionista - Acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor - Cunoasterea meniului astfel incat sa pot oferi in orice situatie informatii competente cu privire la preparatele culinare si bauturi - Servirea exemplara a clientilor.

Cerinte

- CV limba engleza + poza cu zambet - Copie ultima diploma de studii - Copie acte de calificare (daca aveti) - 2 recomandari in original, in limba engleza, de la angajatori anteriori - Forumular de aplicare completat - Formular declaratie medicala completat - 1 Fotografie tip pasaport - 1 Fotografie “Full Body”, marime 9/13, la tinuta office - Copie pasaport/ Copie C.I - Certificatul de nastere in original, tradus si legalizat in engleza - Certificatul de cazier judiciar “fara antecedente penale” - Adeverinta medicala “clinic sanatos atat fizic cat si psihic” - Copie carnet de munca (daca a avut intocmit) - Dovada eliberata de Ministerul de Interne din care sa rezulte ca nu aveti interdictia legala de a parasi localitatea ori alte limitari ale exercitarii dreptului la libera circulatie in afara granitelor tarii Alte cerinte: - Se accepta persoane cu atitudine buna, personalitate placuta, harnice, competente, serioase

6 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja