Detalii loc de munca - Grecia

Descrierea jobului - Grecia

Pentru cei care doresc un loc de munca in Grecia, pe insula Corfu (Kerkira) in cele mai bunele hotele grecesti, JobTrust pune la dispozitie pozitii vacante de cameriste, chelneri, barmeni, personal de bucatarie (bucatari, ajutor de bucatar, spalatori de vase) pentru sezonul de vara 2018. Perioada de lucru este aprilie – octombrie. Salariu lunar oferit variaza intre 400-600 de Euro, plus se achita un bonus, pentru a acoperi partial calatoria. 3 mese pe zi si cazarea sunt asigurate de catre angajator. Studentii din domeniul serviciilor hoteliere pot aplica pentru perioada de internship in cadrul programului Erasmus. Completati formularul pe www.j o b t r u s t.gr. Va contactam imediat pentru un interview si va trimitem oferta de munca. Ne puteti contact ape Skype (nume: jobtrust) intre 9:00 - 17:00 pe SKYPE. Va asteptam pentru cea mai frumoasa experienta in Grecia! Agentia opereaza FARA COMISION.

Cerinte

limbi straine (engleza plus o limba de circulatie europeana sau rusa), experienta anterioara prezinta un avantaj, dorinta de a munci in mediu international, experienta de a lucra sub presiune

30 pozitii disponibile