Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC Interim recruteaza pentru o reprezentanta auto, un PREGATITOR VOPSITOR AUTO pentru Departamentul de Service. POSTUL ESTE IN BUCURESTI. Responsabilitati: - Preluarea vehiculului de la Seful de Atelier pentru realizarea lucrarilor solicitate de client; - Executarea lucrarilor premergatoare procesului de vopsire; - Verificarea zonelor ce urmeaza a fi vopsite, dar si vecinatatea acestora; - Pregateste elementele reparate sau noi pentru procesul de vopsire; - Asigura calitatea lucrarilor executate (protejare, slefuire, chituire, aplicarea stratului de fuler, etc); - Asigura depozitarea adecvata a vehiculului.

Cerinte

Cerinte: - Studii tehnice de profil sau curs de specializare pe preparare-vopsire; - Carnet de conducere categoria B; - Atentie la detalii, corectitudine, spirit de echipa. Beneficii: - Pachet salarial motivant si posibilitatea unei colaborari pe termen indelungat.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja