Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Cekaflex este în prezent în căutare de pregatitori auto cu experiență pentru a lucra într-un atelier auto modern din Olanda. Atribuțiile cheie includ executarea procesului de pregatire al caroseriei (slefuire, chituire, finisare), reparearea zgârieturilor si crăpăturilor superficiale, reparații in plastic, pregatirea pentru vopsire, aplicarea stratului principal de vopsea. Se ofera: Condiții bune de muncă Salariul inițial de aproximativ € 11, - Net pe oră Plăţi săptămânale Cazare gratuita Suport in achizitionarea unui pachet de servicii - asigurare de sanatate la un pret convenabil Aplica: Trimite CV-ul tau in limba engleza, impreuna cu datele tale de contact

Cerinte

Experienta de munca in domeniu Abilitati de comunicare in limba engleza, germana sau olandeza la nivel mediu Recomandari, certificate Preferabil, permis de conducere (B)

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

3 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai